Zespół Senocore

Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości produktów w diagnostyce i leczeniu gruczołu piersiowego oraz chirurgii onkologicznej. Wysoce wyspecjalizowani pracownicy  i nowoczesna struktura logistyczna umożliwiają szybkie reagowanie na  potrzeby rynku i naszych klientów. Senocore to nowoczesne produkty  dla Ciebie i Twoich pacjentów . Dzięki szeroko zakrojonej współpracy, wspólnie ze współpracującymi z nami ekspertami w dziedzinie medycyny , pomożemy Ci sprawnie wdrożyć optymalne rozwiązania dla Twojej jednostki. Merytoryczna wiedza i indywidualna ścieżka rozwoju to klucz do Twojego sukcesu oraz gwarancja wysokiej jakości wykonywanych procedur. 

Zaufaj nam, a my dołożymy wszelkich starań , aby diagnostyka i leczenie pacjentek było komfortowe i skuteczne.

Naszą Misją jest:

Kierunek rozwoju:

Ukierunkowanie naszego rozwoju na obszary chirurgii gruczołu piersiowego, gdzie przejawiamy maksymalną siłę oraz zdolność, angażowanie osób oraz placówek, które zdają się wzmacniać te obszary; ciągły rozwój tych obszarów poprzez asymilację edukacji i wiedzy

Nasz cel:

Dążenie, bez żadnych ograniczeń, do osiągnięcia optymalnej rzetelności oraz jakości naszych produktów; ustanowienie niezrównanego wzorca odniesienia oraz osiągnięcie reputacji firmy znanej z oddania, uczciwości, spójności działania oraz usług.

Nasze rozwiązania:

Usuwamy bariery i docieramy do większej grupy ludzi; nasze rozwiązania dostosowujemy do różnych placówek zarówno publicznych jak i prywatnych by zapewnić optymalne warunki rozwiązywania problemów zdrowotnych i zapewnieniu ludziom lepszego stanu zdrowia.

Łączymy nasze działania:

Łączymy nasze działania z potrzebami ludzi, działamy na rzecz poprawy życia z wykorzystaniem naszych technologii i rozwiązań medycznych. Dzielimy się naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem z pacjentami by mogli być bardziej świadomi swoich życiowych i często trudnych wyborów.

Rozwiązania niestandardowe:

Działamy nie szablonowo; połączenie dynamiki i elastyczności małej firmy z wiarygodnością i stabilnością dużej korporacji, pozwala spojrzeć holistycznie na problemy również mniejszych placówek by zapewnić najlepszą obsługę i serwis około sprzedażowy;

Nasze wartości:

Osiąganie uczciwego zysku z bieżących operacji w celu spełnienia naszych zobowiązań, utrzymanie wzrostu oraz osiąganie naszych celów.

Inwestycja w ludzi:

Uznanie osobistej wartości wszystkich pracowników poprzez stwarzanie ram zatrudnienia zapewniających im satysfakcję z realizowanej pracy, bezpieczeństwo, możliwości awansu oraz możliwość udziału w sukcesach firmy.

X

Your Shopping cart

Close